- Advertisement -spot_img

TAG

Duka i Edinburgut

Pse Princi Philip mbeti i tillë dhe nuk e mori kurrë titullin ‘Mbret’

Megjithëse ishte i martuar me Mbretëreshën Elizabeth, Princi Philip nuk mund të merrte kurrë titullin 'Mbret'. Në mënyrë që të martohej me të,  Princit Philip ...

Harry dhe Meghan Markle i japin lamtumirën Princit Philip

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj, Duka i Edinburgut”. Me një mesazh të thjeshtë, Princ Harry dhe Meghan Markle i dhanë lamtumirë Princit Philip. Harry...

Latest news

- Advertisement -spot_img