- Advertisement -spot_img

TAG

dy te rinje

Kush janë dy të rinjtë që u përplasën në aksidentin e Fierit, 16 vjeçari që vdiq në vend dhe i riu tjetër në gjendje...

  Një aksident me vdekje është shënuar mbrëmjen e djeshme në aksin Ballsh-Fier, në vendin e quajtur “Ura e Ballshit”. Viktimë ka mbetur një shtetas i...

Latest news

- Advertisement -spot_img