- Advertisement -spot_img

TAG

dyqan lulesh

Automjeti u fut në dyqanin e luleve, qytetarja: Dy vetë zbritën dhe ikën me vrap

Një automjet në Vlorë ka përfunduar në ambientet e një dyqani lulesh pasditen e së martës. Drejtuesi i mjetit tip “Golf” si duket ka...

Aksident i pazakontë/ Automjeti ‘i çoroditur’ përfundon brenda dyqanit të luleve

Një aksident i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin Ismail Qemali, ku një automjet ka humbur drejtimin dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img