- Advertisement -spot_img

TAG

E diela shqiptare

Burri qan se e ka lënë vetëm/Pensionistja: Dua dëfrim, burri veç punon. Ka ardhur koha të dal me shoqërinë e të bëj...

Në emisionin “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Zenuni dhe Vjollca, një çift bashkëshortësh të cilët nuk jetojnë më bashkë dhe...

“Më fal Alban”Ardit Gjebrea zbulon për kë votoi në “Kënga Magjike”

Ditën e sotme, në “E diela shqiptare” iu dedikua një rubrikë posaçërisht për finalistët e “Kënga Magjike”, ku u diskutua për prapaskenat e kompeticionit...

Sfidë në televizone të ndryshme, Basha dhe Rama “prenotojnë” të dielën

Na ndajnë vetëm shtatë ditë nga dita e zgjedhjeve të 25 prillit dhe duket se liderët e partive kryesore në Shqipëri kanë vendosur që...

Latest news

- Advertisement -spot_img