- Advertisement -spot_img

TAG

E diell

Sfidë në televizone të ndryshme, Basha dhe Rama “prenotojnë” të dielën

Na ndajnë vetëm shtatë ditë nga dita e zgjedhjeve të 25 prillit dhe duket se liderët e partive kryesore në Shqipëri kanë vendosur që...

Latest news

- Advertisement -spot_img