- Advertisement -spot_img

TAG

e drejta e jetes

Eja dhe ti! Marshojmë për të drejtën e jetës

Nesër në ora 9.30 do marshojmë për të drejtën e jetës, nga sheshi “Gensher” deri tek vendi ku u vra Liliana për të bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img