- Advertisement -spot_img

TAG

e frikësuar

Mane zbulon bisedat me Tean : Vazhdonte të ishte e frikësuar

Gazetari Bledi Mane ka zbuluar bisedën e parë që pati me Tean pasi dolën fotografitë e saj teksa shkëmbente puthje me Beartin, një nga...

Hilary Duff është e frikësuar për fëmijën e saj të tretë

Hilary Duff është thuajse gati për të sjellë në jetë fëmijën e tretë! Aktorja, nënë e një djali 9-vjeç dhe një vajze 2 vjeçare,...

Latest news

- Advertisement -spot_img