- Advertisement -spot_img

TAG

e premte

E premte 13/ Çfarë e ka njollosur më parë këtë datë që cilësohet si “dita e zezë”

E premtja e datës 13, është sinonim i fatit të keq dhe paragjykimeve të shumta , madje këto mendime arrijnë deri në atë masë...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 21 maj 2021!

DASHI Ditë delikate ne dashuri. Ndoshta keni frikë nga ndjenjat, pra, nëse nuk keni rënë në dashuri për një kohë të gjatë? Duhet të jeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2021!

  DASHI Nëse diçka në dashuri ju shqetëson në mendime, do të jetë me vend që këtë të premte të adresoni çështjet siç duhet. Lidhur me...

Horoskopi për ditën e sotme ,e premte 7 maj 2021!

DASHI Në dashuri ndodh që të pastroni paragjykimet e vjetra që ju mundojnë. Përndryshe nuk do të jeni në gjendje të ecni përpara lehtë. Në...

Horoskopi për ditën e sotme e premte 30 prill 2021

  Dashi Ditë shumë pozitive. Venusi vazhdon tranzitin e tij, duke e bërë dashurinë më të thjeshtë dhe më të favorshme. Është koha e duhur për...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 23 prill 2021!

  Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. DASHI Bëni...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 16 prill 2021

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Sot...

Latest news

- Advertisement -spot_img