- Advertisement -spot_img

TAG

E rëndë

Vetëhidhet nga kati i katërt gruaja në Gjirokastër (EMRI)

Një grua është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit këtë të hënë në lagjen Granicë, në qytetin e Gjirokastrës. Bëhet me dije se gruaja...

E rëndë, shqiptari vret gruan më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Kosovë, ku një 44 vjeçar ka vrarë gruan dhe më pas veten. Policia bën me...

Latest news

- Advertisement -spot_img