- Advertisement -spot_img

TAG

e vdekur

E rëndë/ 20-vjeçarja lihet e vdekur në derën e spitalit, e pikasin mjekët

Një vajzë rreth moshës 20 vjeç është dërguar dhe është lënë pa shenja jete në derën e spitalit në Ferizaj. Viktimën e kanë pikasur...

LAJM I FUNDIT/ Nënë e tre fëmijëve,gruaja gjendet e vdekur në mes të rrugës

Një grua është gjetur e pajetë në rrugë në Shkodër, ndërsa i janë konstatuar shenja të thikës. Viktima është shtetasja Rudina Emini, nënë e tre...

Latest news

- Advertisement -spot_img