- Advertisement -spot_img

TAG

Edi Paloka

Përplasja Dako-Xhaferri, reagon Edi Paloka

  Beteja pёr demokracinë sapo ka filluar dhe ne do ta udhёheqim atё deri nё fitore! Deklarata e Edi Palokës: Edi Rama ka bashkёpunuar dhe vazhdon tё...

Durrës/ Edi Paloka: Është momenti të shohim nga e ardhmja, fitorja është e sigurt

  Edi Paloka nga qyteti i Durrësi u shpreh i bindur për fitoren. Në një deklaratë për mediat, drejtuesi Politik i Qarkut Durrës shprehu falenderimet...

PD firmos marrëveshje me Sindikatat e Pavarura

Partia Demokratike e Shqipërisë dhe Bashkimi i Sindikatave të Pavarura Shqiptare kanë firmosur sot marrëveshjen për zgjidhje e disa problemeve kyçe të punëtorëve nga...

Edi Paloka tregon pse PD dhe LSI nuk dolën me një listë të përbashkët: “Qëllimi është të maksimalizohet vota”

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpjeguar në emisionin “Opinion” se pse Partia Demokratike dhe LSI dolën me një listë të përbashkët. Ai u...

Lista provizore e drejtuesve politikë së PD-së në disa qarqe

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka do të jetë në krye të fushatës së Partisë Demokratikë në qarkun e Durrësit. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment...

Latest news

- Advertisement -spot_img