- Advertisement -spot_img

TAG

Edi Ramhoxha

(VIDEO)Konkurenti i ‘Për’Puthen’ shfaqet në rrjetet sociale duke u puthur me Fjorentinën e BB

Vetëm tre javë më parë, emisionit “Për’puthen” iu shtua një konkurrent i ri, Edi Ramhoxha. Megjithëse mori vëmendje në studio dhe së fundmi u bë...

Latest news

- Advertisement -spot_img