- Advertisement -spot_img

TAG

edi rma

Rama flet për herë të parë për ‘patronazhistët’: Një rrjet i tërë i organizuar me emra njerëzish të të gjitha….

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për herë të parë në një takim elektoral në qytetin e Durrësit për ‘patronazhistët e PS’ dhe pretendimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img