- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Spaho

Edmond Spaho flet pas numërimit të votave në Korçë

Kandidati demokrat në qarkun e Korçës, Edmond Spaho ka deklaruar në përfundim të numërimit të votave në këtë qark se PD ka realizuar objektivin...

‘Hedhim prodhimin në lumë’ Spaho me fermerët: I japim fund braktisjes në 25 Prill

Në zonat e Kreshpanjit, Golloberdës, dhe Pendavinjit në Qarkun e Korçës, braktisja nga qeveria është aq e madhe sa fermerët i hedhin prodhimet në...

Latest news

- Advertisement -spot_img