- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Shalsi

Kush janë dy ministrat e Ramës ,që grumbulluan më pak vota në 25 prill, njëri u dogj e tjetri “ia hodhi” paq

Vota preferenciale për kandidatët që morën pjesë në zgjedhjet, ishin një risi e 25 prillit, pasi qytetarët mundd të votonin partinë që donin dhe...

Garë e fortë mes socialistëve, Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi thyejnë herësin, ja kujt i marrin mandatet (VOTAT)

Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi arrijnë të thyejnë herësin dhe sigurojnë dy mandate në listën e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës. Të renditur...

Eduard Shalsi : DiCaprio nëse nuk e ka mësuar duhet ta di që shqetësimi për Vjosën është ezauruar

Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi i përgjigjur shqetësimit të ngritur nga aktori i hollivudit, Leonardo Di Caprios për mbrojtjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img