- Advertisement -spot_img

TAG

eduart jaku

Mashtronin personat duke i marrë shuma parash/ Arrestohet një 26 vjeçare dhe bashkëpunëtori i saj në krim (EMRAT)

Korçë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Bashkëpunonin me njëri-tjetrin duke mashtruar persona të tjerë, në qytetet e Tiranës, Korçës dhe Përmetit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img