- Advertisement -spot_img

TAG

efekte anesore

Pa fjalë!Njihuni me efektet anësore të Covid-19

Pacientët me COVID-19 të trajtuar në spitalet amerikane zhvilluan një efekt anësor serioz dhe shumë të rrezikshëm. Edhe mjekët nuk e dinë akoma mekanizmin e...

Bino zbulon efektet anësore që u janë shfaqur personave të vaksinuar

Silva Bino, shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, ka deklaruar se në vendin tonë nuk ka asnjë rast të personave të vaksinuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img