- Advertisement -spot_img

TAG

efektet anesore

Efektet anësore që vijnë nga teprica e konsumit të farave të kungullit

Farat e kungullit janë të pasura me ushqyes të rëndësishëm për shëndetin. Falë vitaminave dhe mineraleve, farat e kungullit janë ndër më të pasurat fara...

Vaksinohet stilisti i njohur Valdrin Sahiti, zbulon efektet anësore

  Valdrin Sahiti, stilisti i njohur ka reaguar në rrjetet sociale teksa ka folur për problemet shëndetësore që i janë shfaqur pas vaksinimit. Ai është një...

Të vaksinuarit me AstraZeneca tregojnë efektet anësore që kanë pasur

Efektet e zakonshme anësore pas marrjes së vaksinës AstraZeneca janë paraqitur te një pjesë e punëtorëve shëndetësorë në vend. Temperaturë, lodhje e reaksione tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img