- Advertisement -spot_img

TAG

Efektiv Policie

Qëlloi efektivin e policisë, autori goditet me disa plumba nga kolegu i policit

Kamerat e trupit të një efektivi policie kanë kapur momentin shokues kur një person i dyshuar qëlloi me armë zjarri dy efektivë përpara se...

I vishte me uniforma policie për të shpërndarë drogë, arrestohet efektivi i policisë

Drejtoria Rajonale e SHÇBA-së Durrës-Kavajë në bashkëpunim me Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës finalizuan me sukses operacionin në funksion të procedimit...

LAJM I FUNDIT/ Efektivi i policisë përplas kalimtarin me mjetin e punës, SHÇBA nis menjëherë hetimet

Më datë 06.05.2021, rreth orës 09:40, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Zvirinë, Maliq, punonjësi i Stacionit të Policisë Kufitare Qafë-Thanë, shtetasi S. N.,...

Tentoi të abuzonte me të miturën, arrestohet efektivi i policisë

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...

Ngjarja përsëritet/Efektivi i policisë qëllon për vdekje 16-vjeçaren

Disa orë pasi turmat e njerëzve në Minneapolis festuan dënimin e policit Derek Chauvin për vrasjen e George Floyd, një protestë shpërtheu në Ohio...

Efektivi i policisë parandalon krimin, plas sherri në mes të rrugës në Tiranë

Një efektiv policie ka arritur të parandalojë një ngjarje kriminale që mund të kishet ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Dy persona janë përleshur fillimisht...

Aksident tragjik, humb jetën efektivi i policisë

Një aksident i rëndë nga ndodhur në qytetin e Vlorës, ku mësohet se një efektiv policie ka humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake në...

Latest news

- Advertisement -spot_img