- Advertisement -spot_img

TAG

egli cekrezi

Flet miku i përbashkët i Mehemt Qemës dhe autorit, hedh akuza të FORTA: U qëllua me plumb poshtë barkut ,në QSUT nuk e preku...

Egli Çekrezi, mik i përbashkët i Mehmet Qemës dhe i Marjus Demës ka folur në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku humbi jetën 28-vjeçari...

Latest news

- Advertisement -spot_img