- Advertisement -spot_img

TAG

Eion Veliaj

Mesazhi i Veliajt për 11 shtatorin: Vlerat demokratike janë ende nën atak nga padija dhe sulmet e pakicave të dhunshme

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka dhënë një mesazh për 20-vjetorin e sulmeve terroriste të 11 Shtatorit. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale,...

Krah Erion Veliaj, Dua Lipa zbulon arsyen e ardhjes në Shqipëri

Këngëtarja e famshme botërore Dua Lipa, e cila prej ditës së djeshme ndodhet në tokën shqiptare, i është bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës,...

Latest news

- Advertisement -spot_img