- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomi konsum rënie

Shqiptarët ulin konsumin me 31 miliardë lekë/Si ka ndikuar koronavirusi në këto shifra?

Tërmeti i 26 nëntorit 2019 dhe pandemia Covid-19 këtë vit krijuan veç të tjerash traume në ekonominë e vendit. E përfshirë në panik, por edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img