- Advertisement -spot_img

TAG

ekskluzive

FOTO/Detaje Ekskluzive/ Kush është 39-vjecari shqiptar që shkaktoj panik në Vatikan, person me precedent penal

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur diten e djeshme në Itali. Një 39 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi kishte hyrë kundërvajtje me një...

EKSKLUZIVE/ Flakët ‘gllabërojnë’ pyllin e Llogarasë

Pylli i Llogarasë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme, pranë fshatit Dukat. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga InfoWebTV, një sipërfaqe e...

Ekskluzive/ Makina përplaset me autobuzin në Elbasan

Nga: Andi Kupi Në rrethrrotullimin përballë bashkisë së Elbasanit ka ndodhur një aksident, fatmirësisht pa të lënduar. Autobusi është përplasur makinën gjatë kalimit në rrethrrotullim. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img