EKSKLUZIVE/ Flakët ‘gllabërojnë’ pyllin e Llogarasë

0

Pylli i Llogarasë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme, pranë fshatit Dukat.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga InfoWebTV, një sipërfaqe e konsiderueshme ka marrë flakë, me rrezik shpërndarjen e mëtejshme të zjarrit.

Dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme.

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here