- Advertisement -spot_img

TAG

ekspertiza paraprake

Ekspertiza paraprake/ Zbulohen detaje nga aksidenti tragjik në Qafë Muzinë

Ekspertiza paraprake ka zbardhur shkaqet e aksidentit tragjik të ndodhur ditën e djeshme në Qafë Muzinë, ku humbën jetën 5 persona dhe u plagosën...

Latest news

- Advertisement -spot_img