- Advertisement -spot_img

TAG

ekuador

Videoja virale e Neymar, fansat e sulmojnë dhe e hedhin në tokë

Brazili përballet sot me Ekuadorin, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Një incident i vogël ka ndodhur në prag të këtij...

LAJMI I FUNDIT/ Sekuestrohen 200 kilogram kokainë, zbulohet nga vinin

Një sasi kokaine është sekuestruar në Portin e Durrësit. Bëhet me dije se origjina e lëndës narkotike është nga Ekuadori. Bëhet me dije se sasia...

Latest news

- Advertisement -spot_img