Videoja virale e Neymar, fansat e sulmojnë dhe e hedhin në tokë

0
Brazili përballet sot me Ekuadorin, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”. Një incident i vogël ka ndodhur në prag të këtij dueli dhe protagonist ka qenë sulmuesi i PSG, Neymar.

Disa fëmijë vërsulen drejt tij për t’i marrë autografe dhe sulmuesi përfundon i shtrirë përtokë.

Në media të ndryshme u shkrua edhe për dëmtim të Neymar, ndërkohë që trajneri Tite nuk është se bëri ndonjë sqarim për gjendjen e tij në konferencën e organizuar për shtypin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here