- Advertisement -spot_img

TAG

Elbasan blerje AKU

AKU në Elbasan shton grupet e kontrollit në tregje dhe supermarkete/Si po ecin blerjet e fundvitit

Festat e fundivitit kanë sjellë një rritje të lehtë të blerësve në tregjet e produkteve ushqimore, ç’ka ka bërë që edhe AKU të intensifikojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img