- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan dembele

Pandemia rrit ndjeshëm ‘dembelizmin’ në Elbasan

Pandemia ka nxitur 'dembelizmin' në shumë qytete të vendit. Në qarqet e Lezhës, Durrësit, Shkodrës, Elbasanit dhe Beratit, popullsia në grupmoshën 15-65 vjeç, që...

Latest news

- Advertisement -spot_img