- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan dhoma tregtise industrise

Protesta në Labinot/ Reagim i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Elbasan

Dhoma e Tregetise dhe Industrise se Qarkut Elbasan ne prononcimin e saj pas ankeses se marre nga antari jone biznesmeni Gjergj Luca per rastin...

Latest news

- Advertisement -spot_img