- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan drita feste

Elbasani ndez dritat e festave, por ja çfarë mendojnë qytetarët (Foto, video)

  Elbasani ka ndezur dritat e festave. Pavarësisht nga situata e krijuar nga pandemia, bashkia duket se synon të sjellë optimizëm dhe një atmosferë tjetër...

Latest news

- Advertisement -spot_img