- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan shqiperi

LAJM I FUNDIT/ Ndërrojnë jetën nga Covid-i dy qytetarë nga Elbasani dhe 6 të tjerë në shkallë vendi

Ministria e Shëndetësisë: 2044 testime, 81 të shëruar, 410 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img