- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan-tirane

LAJM I FUNDIT/ Aksident brenda tunelit Elbasan-Tiranë,dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme brenda tunelit Elbasan-Tiranë. Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë mësohet se janë lënduar dy persona. Nuk dihet...

Merr flakë automjeti në autostradën Elbasan-Tiranë

Një furgon mallrash është përfshirë nga flakët pranë fshatit Mullet, në autostradën Tiranë-Elbasan. Burimet bëjnë me dije se furgoni ka marrë flakë në pjesën e...

Digjet makina në aksin Tiranë-Elbasan

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur afër Liqenit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img