- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan vrasje

Elbasan/ U ndaluan për vrasjen e Emiljano Ramazanit, lihen të lirë Albert dhe Seit Manahasa

Prokuroria ka pushuar hetimet për Albert dhe Seit Manahasën të arrestuar pak muaj më parë për vrasjen e Emiljano Ramazanit në Elbasan. Babë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img