- Advertisement -spot_img

TAG

elbasani turbina

Elbasani triumfon ndaj Turbinës. 5 gola dhe 2 penallti të humbura

Elbasani ka mposhtur Turbinën me rezultatin 3-2 në derbin e prefekturës, duke siguruar 3 pikë të arta në luftën për mbijetesë. Pjesa e parë...

Latest news

- Advertisement -spot_img