- Advertisement -spot_img

TAG

Elgit Doda

Elgit Doda dhe Sindi sulmojnë Anën për këngën e re: Një minutë heshtje për muzikën

Po, të gjithë e dimë që s’ngeli konkurrent e ish-konkurrent i “Për’puthen” pa bërë një këngë (ose më shumë) dhe radhën e kishte Ana...

Elgit Doda poston foton e ëmbël duke ushqyer vogëlushin Krid, spikat komenti i Kleas

Pak muaj më pare këngëtarja Klea Huta dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë djalin...

Elgit Doda reagon ndaj sherrit mes MatoLales dhe Noizyt

Diss-et dhe kundërpërgjigjet mes artistëve janë bërë mjaft të zakonshme në tregun muzikor shqiptar. Shpesh, artistët zgjedhin si mënyrë për të replikuar përmes këngëve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img