- Advertisement -spot_img

TAG

Elif Shafak

“Po pres që të vijnë të më vrasin”, rrënqeth me rrëfimin e saj kryebashkiakja e parë femër në Afganistan

Novelistja dhe publicistja turko-britanike, Elif Shafak ka publikuar në rrjete sociale, fjalët rrëqethëse të zonjës Zarifa Ghafari, kryebashkiakes së parë femër në Afganistan, tanimë...

Latest news

- Advertisement -spot_img