- Advertisement -spot_img

TAG

elivis

Pas skandalit ‘’Tea-Beart-Andi’’, Sindi dhe Elvisi akuzohen për lidhje

Në vorbullën e lajmit të bujshëm të lidhjes së Teas dhe Beartit, kanë nisur edhe disa akuza për lidhje të tjera brenda emisionit “Për’puthen”. Ndërkohë...

Latest news

- Advertisement -spot_img