- Advertisement -spot_img

TAG

Elizabeth Holmes

Si arriti një sipërmarrëse e padiplomuar të bëhet miliardere me një shërbim që në fund rezultoi i rremë

Elizabeth Holmes është bërë famëkeqe në rrethet e teknologjisë dhe start-up-eve në SHBA, teksa përvetësoi miliarda dollarë për një investim, i cili rezultoi të...

Latest news

- Advertisement -spot_img