- Advertisement -spot_img

TAG

Eljo Hysko

Pra, kjo qenka bukuroshja zeshkane që i ka rrëmbyer zemrën Eljo Hyskos!

Vëllai i Turjan Hyskos, Eljo, është figurë jo pak e njohur për publikun shqiptar. Ashtu si Turi, edhe ai po ngjit shkallët e karrierës së...

Nevina Shtylla dhe Dojna Mema mbështesin kandidatin për deputet Eljo Hysko

Kandidati për deputet në radhët e PS-së, i cili mban nr. 32 në fletën e votimit, Eljo Hysko vijon të marrë mbështetje publike nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img