- Advertisement -spot_img

TAG

Elson Marku

Detaje nga operacioni që i sekuestroi binjakëve pasuri me vlerë 5 milionë euro

Policia e Shtetit jep detaje nga operacioni i koduar “Vëllazëria”, i cili përfundoi me sekuestron e pasurive të vëllezërve nga Mirdita Sokol dhe Elson...

Latest news

- Advertisement -spot_img