- Advertisement -spot_img

TAG

Elvis

Elvisi flet për marrëdhënien me shqiptarët e Kosovës: Gabimi më i madh në jetë…

Elvisi, ish- konkurrenti i “Përputhen” vijon të jetë në vëmendjen e ndjekësve të emisionit të dashurisë, edhe pse ai ka dalë. Janë pikërisht bisedat...

Elvisi kthehet përsëri në qendër të vëmendjes : “Gjysma janë të lidhur jashtë”

Edhe pas daljes nga emisioni, Elvisi ka qenë një nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”. Elvisi tha në një intervistë se pas daljes nga...

Elvisi bën deklaratën e parë zyrtare pas daljes nga Përputhen

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Elvis Lushi, ka qenë i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Kafe Shqeto” në Syri Tv, ku dha intervistën e parë...

“Do vëmendje nga ata që s’ta kanë dhënë kurrë”, plasin kunjat mes Elvisit dhe Shqipes

Të dielën, konkurrentja Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte t’i kërkonte falje Julit për debatin e “vajit...

Latest news

- Advertisement -spot_img