- Advertisement -spot_img

TAG

email

Pasi fitoi lirinë e Dubait, Florenc Çapja i nis e-mail Gjykatës së Posaçme

Florenc Çapja, i akuzuar nga autoritetet në Shqipëri  si organizator i vrasjes së babë e bir, Gentian dhe Nezir Beqiri, i është drejtuar me...

Latest news

- Advertisement -spot_img