- Advertisement -spot_img

TAG

emi

Po flinte në një shtëpi të braktisur, dy shqiptarë rrahin dhe bëjnë për spital emigrantin maroken

Një emigrant maroken dyshohet se është rrahur barbarisht nga dy shqiptarë të Kosovës, teksa flinte në një shtëpi të braktisur. Ngjarja ka nodhur në Prizren...

Latest news

- Advertisement -spot_img