- Advertisement -spot_img

TAG

emigrante greqi rregulla

Njihuni me rregullat e reja/ Personat që lejohet të udhëtojnë drejt Greqisë dhe kushtet që duhet të plotësojnë

Shefi i Stacionit të Policisë Kufitare Kakavijë, Vilson Dine ka sqaruar se kush janë kategoritë e personave që lejohen të udhëtojnë drejt Greqisë, si...

Latest news

- Advertisement -spot_img