- Advertisement -spot_img

TAG

emigrante siriane

Emigrantët sirianë kishin humbur rrugën, policia shpëton babë e bijë, 27 dhe 11 vjeç

Korçë Policia Kufitare në bashkëpunim me shërbimet FRONTEX-it, Komisariatet e Policisë Devoll dhe Korçë, ju vijnë në ndihmë dy shtetasve të huaj të cilët kishin...

Latest news

- Advertisement -spot_img