- Advertisement -spot_img

TAG

enca haxhia

Të shtrirë në shtrat, Bearti reagon pas fotos virale: Me Encën më lidh…

Një foto e publikuar nga Enca Haxhia në llogarinë e saj në Instagram, i bëri të gjithë të dyshojnë se këngëtarja kishte nisur një...

Iu kërkua të mbante maskë mbrojtëse, ja çfarë përdor Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, për momentin është duke qëndruar në Dubai. Poza të shumta atraktive janë duke ardhur nga ana e saj, duke ngjallur...

Pasi eksploroi kopshtin zoologjik me sheikun e pasur, Enca pozon me gjarprin gjigant!

Enca është një nga këngëtaret e cila bën bujë për format e saj fizike bombastike dhe për hitet e saj. Këngëtarja ndodhet me pushime...

Latest news

- Advertisement -spot_img