- Advertisement -spot_img

TAG

Eneda Tarifa

Shqiptarja e dytë në Sanremo, ja cila këngëtare do të jetë pjesë e spektaklit

Këngëtarja Eneda Tarifa ka marrë pjesë në spektaklin e fundit të “Këngës Magjike” dhe është prezantuar me një bashkëpunim me këngëtarin Italian Walter Ricci. Eneda...

Ja ku do t’a shohim së shpejti Eneda Tarifën

Në këtë edicion të “Këngës Magjike” Eneda Tarifa konkurron me një duet shumë të veçantë me këngëtarin italian, Walter Ricci. Për të gjithë ata që...

“Jam munduar ta shikoj nga vrima e çelësit”, çfarë po ndodh mes Eneda Tarifës dhe këngëtarit italian

Në këtë edicion të “Këngës Magjike” do të ketë një duet italiano-shqiptar mes këngëtares të dashur për publikun, Eneda Tarifa dhe këngëtarin italian Walter...

Eneda Tarifa pjesë e politikës në Shqipëri! Ja cilës parti do t’i bashkohet

Disa ditë më parë Eneda Tarifa konfirmoi publikisht se nuk do të jetë më pjesë e spektaklit “Portokalli”. Edhe pse ajo u rikthye për...

Eneda Tarifa heq dorë nga drejtimi i “Portokallisë”

Pas mbylljes së një sezoni të suksesshëm në “Portokalli”, drejtuesja e programit, Eneda Tarifa ka njoftuar se rrugëtimi i saj në spektaklin e humorit...

Pas divorcit nga bashkëshorti, Eneda Tarifa merr vendimin drastik për jetën e saj: Kurrë më nuk do të…

  Eneda Tarifa ka vendosur të mos martohet më, por jo sepse nuk e do martesën si institucion. E ftuar në një emision televiziv këngëtarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img