- Advertisement -spot_img

TAG

Eni Çobani

Eni Çobani tregon momentet e sikletshme në fillimet e martesës: Nuk na lejonin të…

Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kanë dalë së bashku në publik, ku kanë folur gjatë për njohjen dhe dashurinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img