- Advertisement -spot_img

TAG

Enkeleda Hoxha

LAJM I FUNDIT/ Probleme me shëndetin, GJKKO ndryshon masën e sigurisë për ekspertin Shkëlqim Korbi

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka ndryshuar masën e sigurisë për ekspertin Shkëlqim Korbi. Gjykata ka vendosur për Korbin masën e...

KLGJ pezullon nga detyra gjyqtaren Enkeleda Hoxha, u arrestua ditë më parë për korrupsion

KLGJ ka vendosur të pezullojë nga detyra gjyqtaren Enkeleda Hoxha, e cila u arrestua pak ditë më parë nga SPAK për korrupsion. Vendimi i KLGJ-së...

Latest news

- Advertisement -spot_img